Kurumsal

Monotech Otel ve Restaurantlar için açık büfe , servis ekipmanları ve banket grupları alanlarında hizmet vermektedir. Monotech ; Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, her yeni projede ilk işinde duyduğu heyecanı yaşayarak üreten, profesyonel bir kadroyu , kaliteli ürün yelpazesini , pazarlama dürüstlüğünü, satış sonrası servisi ve 25 yıllık mesleki deneyimi içerir.

Monotech, her yıl markaya yapılan yatırımı, AR-GE çalışmaları, çağdaş tasarım trendlerini takip eden çizgisi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş satış ve satış sonrası servis politikasıyla, sektöründe örnek alınan, takip edilmeye çalışılan bir marka konumuna gelmiştir.

Otellerin servis anlayışı ve kurumsal kimliklerine uygun hazırlanan açık büfe sistemleri, tüketici bilinci ve beklentilerinin de artmasıyla daha bir önem kazandı. Artık Açık Büfeler işlevselliğinin yanı sıra stil, tarz, tasarım ve estetiği de bünyesinde barındırmak zorunda. Eskiden skört dönülmüş bir masa ile yiyecekleri sergilemek mümkün iken, günümüzde açık büfe sistemleri sunumu yapılacak ürünün görsel bir şölen havasında sunularak beğeni ve dikkatleri çekmek için tasarlanıyor.

Açık Büfelerin sadece yemek servis etmekten öte bir fikir ve bir kültür yansıttığının bilincinde olan Monotech, müşterileri adına bir imaj oluşturduğunun farkındadır. Bu nedenle de konusunda uzman olan proje, tasarım, üretim ve satış sonrası destek kadrosuyla, yeni çağa ayak uydurmak isteyen, fark yaratan mekanlar oluşturma çabasındaki müşterilerine destek ve hizmet vermektedir.

Monotech ürünlerini Türkiye dışında Orta ve Doğu Avrupa , Kuzey Afrika , Ortadoğu ülkelerine ve Türk Cumhuriyetlerine ihraç etmektedir. İhracat çalışmalarına büyük önem veren Monotech dünya ülkelerinin kültürlerine uygun açık büfeler üretmekte ve her yıl değişik ülkelerde sektörel fuarlara katılarak yurt içinde yakaladığı başarıyı uluslar arası alana taşımaktadır.