STM, 1o’uncu Kez Türkiye’nin En Büyük Danışmanlık Şirketi Seçildi

Türkiye’nin bilişim alanındaki en kapsamlı araştırması, 17’nci ‘Bilişim 5oo’ sonuçları CVK Taksim Park Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilen bir törenle açıklandı. Törende, bilişim teknolojilerinin toplam 58 kategoride zirveye ulaşan şirketleri ile ciro sıralamasına göre ‘Bilgi Teknolojileri ve İletişim Teknolojileri’ sektörlerinin ilk beş şirketleri ödüllendirildi.

Savunma Teknolojileri ve Mühendislik AŞ [STM], Türkiye’nin bilişim alanındaki en kapsamlı araştırması olan ‘Bilişim 5oo’ün ‘Danışmanlık Hizmetleri’ kategorisinde 1o’uncu defa en büyük danışmanlık şirketi seçildi. Türkiye’nin bilişim teknolojileri ve bilişim güvenliği konusundaki en büyük danışmanlık şirketi STM’yi temsilen törene, STM Danışmanlık Müdürlüğü’nden Hakan Faruk SAFI katıldı.

Şirketlerin net satışlarına göre sıralama yapılarak, Türkiye Bilişim Sektörünün en büyük 5oo şirketinin belirlendiği ‘Bilişim 5oo - İlk Beşyüz Bilişim Şirketi Araştırması’ sonuçlarına göre STM, bilgi sistemlerinde yönetim, süreç, uygulama, planlama, strateji ve teknik danışmanlık hizmetlerini içeren ‘Danışmanlık Hizmetleri’ kategorisinde 1o’uncu kez liderliğini kimseye bırakmadı.  Önceki Sayılar
   
YORUMLAR
Yorumlarınızı aşağıdaki formu kullanarak bize iletebilirsiniz...

MÖNCH TÜRKİYE YAYINCILIK

Hoşdere Caddesi, Halit Ziya Sokak,
No: 26/9 Çankaya 06540
Ankara / Türkiye
Tel: +[90-312] 441 93 54
Fax: +[90-312] 439 57 24

BİZİ TAKİP EDİN

BLOG

Designed by Etkileşim Grafik Tasarım | Powered by AdaNet